+48 667 670 013
Pielęgnacja sreber

Pielęgnacja sreber

Marzysz o pięknej srebrnej lub posrebrzanej zastawie stołowej? Chcesz, aby ta zawsze wyglądała, jak tuż po zakupie i latami gościła na rodzinnym stole? Przede wszystkim musisz zadbać o jej prawidłową konserwację i pielęgnację.
Od 200 lat dbamy o zdrowie naszych Klientów

Od 200 lat dbamy o zdrowie naszych Klientów

Sztućce i galanteria stołowa HEFRY produkowane są ze srebra próby 925. To sprawia, że są nie tylko piękne i szlachetnie wykonane, ale również - co szczególnie ważne - posiadają właściwości antybakteryjne i prozdrowotne. Dzięki temu srebra i platery HEFRY wciąż cieszą się popularnością, jako idealny prezent, dla dzieci, dla nowożeńców, na szczęście i na zdrowie.

Jak powstają sztućce Hefra

HEFRA to dzisiaj jedyny polski producent srebrnych i platerowanych sztućców. Cała produkcja, w dużej mierze oparta na ręcznej, rzemieślniczje produkcji, jest zlokalizowana w dolnośląskiej Legnicy, a przy tworzeniu zarówno sztućców, jak i ekskluzywnej galanterii stołowej wykorzystywany jest polski surowiec - srebro. Warto zatem dowiedzieć się, jak powstają sztućce, które towarzyszą nam codziennie, przez całe życie, i stanowią element kultury stołu, wokół którego gromadzi się rodzina.

Jak powstała moda na patery?

Historia Warszawskiej Fabryki Platerów HEFRA swój pierwszy rozdział zaczęła pisać w początkach XIX wieku. Był to czas rozwoju polskich miast i bogacenia się społeczeństwa. Życie towarzyskie skupiało się przy stole podczas licznych obiadów, czy wykwintnych podwieczorków.
Niezapomniany prezent

Niezapomniany prezent

Obdarowywanie bliskich nam osób to niełatwa sprawa, a znalezienie prezentu dla młodej pary z okazji ślubu, to już wielka sztuka. Nie tak łatwo znaleźć prezent, który sprawi prawdziwą radość nowożeńcom oraz będzie elegancką pamiątką, która pozostanie w rodzinie na lata i będzie pięknym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia oraz osoby obdarowującej.