+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)

Srebrny „Bocianek” – pamiątka na lata!

W czasach szybkich zakupów i częstej wymianie rzeczy trudno jest wybrać niebanalny prezent, który jest czymś więcej niż tylko „kolejnym przedmiotem”. Moda na srebro ma się bardzo dobrze, a początek srebrnej kolekcji sztućców może mieć miejsce już w kołysce.

To właśnie łyżeczka „Bocianek” może być początkiem pięknej przygody ze srebrami rodowymi. „Bocianek” jest czymś więcej niż tylko pamiątką. Dzięki wyrafinowanemu stylowi, ergonomicznemu kształtowi oraz srebrnej, antybakteryjnej powłoce może być używany na co dzień. 

Indywidualny grawerunek sprawia, że „Bocianek” to mały skarb, który upamiętnia chwilę narodzin oraz informacje, o których często zapominamy. Poza imieniem dziecka, grawerunek zawiera datę i godzinę urodzin, a także wagę i długość noworodka.

Sztućce oraz galanteria stołowa HEFRA od blisko 200 lat są nieocenionymi prezentami, które goszczą na stołach i są idealnym uświetnieniem specjalnych okazji. Niecodzienne przedmioty codziennego użytku sprawiają, że każda, nawet najbardziej zwyczajna chwila nabiera eleganckiego i wykwintnego wyrazu. 

Łyżeczka „Bocianek” to prezent na lata, który zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w domu.