+48 667 67 00 13

W trosce o Twoją wygodę i dobre samopoczucie stworzyliśmy system przyjaznych zakupów w domu. Nie masz ochoty na długi i wyczerpujący marsz po sklepach? Skorzystaj z usług sprzedaży wysyłkowej! Zapewnimy Ci komfortowe i bezpieczne zakupy w domu - bez stresu, bez ryzyka! Wystarczy, że weźmiesz do ręki nasz katalog lub otworzysz stronę www.hefra.pl i przejrzysz naszą ofertę. A gdy znajdziesz towar, który Cię zainteresuje po prostu złóż u nas zamówienie. Jak to zrobić, by wybrany przez Ciebie produkt dotarł prosto do Twego domu?


To proste! Wybierz rodzaj zamawiania, który Ci odpowiada i zapoznaj się z zasadami składania zamówień:

  • sklep internetowy
  • telefonicznie: (+48) 76 723 77 34
  • faxem: (+48) 76 723 77 54

Pamiętaj, aby podać dokładnie swoje dane adresowe oraz informacje o artykułach (takie jak jego numer katalogowy),  który chciałbyś zamówić.

Z warunkami zakupu, płatności możesz zapoznać się na stronie Regulaminu naszych katalogów lub w sklepie internetowym.
Po wprowadzeniu zamówienia do systemu, zostaje ono automatycznie przekazane do magazynu. W związku z tym nie ma możliwości wprowadzenia w nim zmian typu "dopisanie nowej pozycji".

Zamówienie dostarczane jest w postaci:

  1. przesyłki kurierskiej UPS. Przeciętny czas oczekiwania na zamówione artykuły wynosi od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy aktualnie nie dysponujemy którymś z zamówionych towarów, zostanie on przesłany później, natychmiast po uzupełnieniu stanów magazynowych. Gdy nie możemy dostarczyć zamówionego towaru, powiadomimy Cię o tym mailem. W momencie przyjmowania zlecenia nie gwarantujemy pełnej realizacji zamówienia.
  2. przesyłki kurierskiej INPOST. Przeciętny czas oczekiwania na zamówione artykuły wynosi od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy aktualnie nie dysponujemy którymś z zamówionych towarów, zostanie on przesłany później, natychmiast po uzupełnieniu stanów magazynowych. Gdy nie możemy dostarczyć zamówionego towaru, powiadomimy Cię o tym mailem. W momencie przyjmowania zlecenia nie gwarantujemy pełnej realizacji zamówienia.
  3. przesyłki kurierskiej INPOST Paczkomaty 24. Przeciętny czas oczekiwania na zamówione artykuły wynosi od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy aktualnie nie dysponujemy którymś z zamówionych towarów, zostanie on przesłany później, natychmiast po uzupełnieniu stanów magazynowych. Gdy nie możemy dostarczyć zamówionego towaru, powiadomimy Cię o tym mailem. W momencie przyjmowania zlecenia nie gwarantujemy pełnej realizacji zamówienia.


Sprzedającym jest: Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.
00-893 Warszawa, Ogrodowa 7
Zakład Produkcyjny:59-220 Legnica, Żeglarska 8
Numer Identyfikacji Podatkowej: 527-020-60-10

Ceny produktów uwzględniają podatek VAT.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.