+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Pielęgnacja sreber

Pielęgnacja sreber

Marzysz o pięknej srebrnej lub posrebrzanej zastawie stołowej? Chcesz, aby ta zawsze wyglądała, jak tuż po zakupie i latami gościła na rodzinnym stole? Przede wszystkim musisz zadbać o jej prawidłową konserwację i pielęgnację.

Dzisiaj to bardzo proste. Odpowiednie przechowywanie srebra powinno uchronić je przed śniedzieniem i niechcianym nalotem. Jednak, jeśli pojawiają się pierwsze przebarwienia, warto od razu się ich pozbyć.

Profesjonalne środki do czyszczenia sreber i platerów

Najlepiej skorzystać z profesjonalnych środków do czyszczenia sreber i platerów. Są nie tylko łatwe w użyciu, ale i niezwykle skuteczne. Po ich zastosowaniu, srebra i platery HEFRY zawsze wyglądają jak nowe i będą nam służyły na lata.

Kaseta do zmywarek

Produkty HEFRY można myć w zmywarce bez obaw, że stracą one blask czy elegancję. Srebra i platery należy jednak zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi, które często powstają podczas mycia, mając styczność z innymi naczyniami.

Aby uniknąć ryzyka i cieszyć się pięknem sztućców przez lata, przed wstawieniem ich do zmywarki należy je włożyć do specjalnej kasety. Wykonana z aluminium, doskonale zabezpiecza srebrne i platerowane sztućce przed korozją i matowieniem. Jest łatwa do umieszczenia w koszyku na sztućce i pasuje do wszystkich typów zmywarek.