+48 667 67 00 13
Ponadczasowa klasyka, czyli świąteczna sesja Hefry

Ponadczasowa klasyka, czyli świąteczna sesja Hefry

Jeśli śledzicie nas na Instagramie lub Facebooku pewnie widzieliście, że byliśmy na planie zdjęciowym świątecznej sesji naszej marki. Pracujemy nad czymś specjalnym co na pewno podsunie Wam ciekawe pomysły na prezenty na wiele lat. Sprawdźcie jak to wyglądało!

W mijającym tygodniu spotkaliśmy się na planie zdjęciowym. W gronie wyjątkowych specjalistów czarowaliśmy dla Was świąteczną atmosferę, którę wypełniliśmy wszystkie fotografie realizowane w trakcie całego planu. Zresztą, sami przenieśliśmy się na moment do zupełnie innego świata i na kilka godzin daliśmy się ponieść atmosferze dyktowanej przez „White Christmas” i hity zespołu Wham.

Efekt zobaczycie na naszej stronie już za kilkanaście dni. Sesję zrealizowaliśmy dzięki udostępnieniu wnętrza położonego przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie salonu Almi Decor.

Chcieliśmy opowiedzieć wizualną historię o jednym z naszych produktów, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Postawienie na tę opowieść nie jest przypadkowe - to efekt rozmów przeprowadzanych każdego dnia z naszymi klientkami i klientami. Cenimy sobie to jak często podkreślacie wielopokoleniowość sztućców Hefra. Właściwie nie ma dnia, w którym nie prowadzimy rozmów z dziedziczącymi komplety właścicielami, którzy poruszają swoje wątpliwości - w sprawie właściwych sposobów przechowywania produktów, uzupełnień kompletów czy po prostu świadomości posiadanego produktu. Nasze wyroby to nie tylko tradycyjne uzupełnienie stołu - to także setki historii kryjących się za każdym z nich. To łączące całe pokolenia święta, najdrobniejsze okazje, jak i większe celebracje. Dlatego stworzenie każdego nowego produktu poprzedzają dziesiątki godzin koncepcyjnych, a kolejne sesje to wielowątkowe rozmowy.

Tym przyjemniej pracowaliśmy przez cały dzień przy realizacji planu - bo w trakcie całego dnia pracy przygotowywaliśmy nie tylko zdjęcia, ale także materiały multimedialne na nasze media społecznościowe - wykorzystaliśmy między innymi sztućce w tym wypadku w wariancie Romańskim czy naszą galanterię stołową: świeczniki, patery czy idealne dopełnienie każdego stołu - naszą Fragetkę.

Śledźcie nas - efekty już lada dzień!

Sesję przygotowali:

Creative Direction + Produkcja:

Hubert Barczak

Fotograf:

Paweł Kiszkiel ze studia Plant Studio

Asystentka Fotografa:

Karolina Martela

Sesje produktowe oraz backstage:

Adrian Todorczuk

Modele:

Ewa Dudała

Angie St

Pawel Pańkowski

Sebastian Ciesielski

Kostiumografka:

Zosia Komasa

Food stylistka:

Weronika Klimiuk

Asystentka Stylistki:

Marlena Kaczerska

Make-up:

Joanna Bielec

Fryzury:

Ewelina Mruk

Miejsce:

Almi Decor