+48 667 67 00 13

Posrebrzana łyżeczka - Różyczka, oksydowana

Produkt jest dostępny
165,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

- łyżeczka różyczka – 1 sztuka (dł. cm)

 

Finezyjna, mała łyżeczka wykonana z trzonkiem zwieńczonym nasadą na kształt róży – wyjątkowa propozycja na elegancki prezent lub ponadczasowy dodatek do klasycznej kolekcji sztućców deserowych. Łyżeczka sprawdzi się w roli łyżeczki do cukru, do lodów oraz innych deserów. Wykonana jest z platerowanego srebra.

Łyżeczka różyczka umieszczana jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając jej wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Podobne zestawy