+48 667 67 00 13
Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt. Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt. Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt. Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt. Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt.
Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt.

Zestaw sztućców obiadowych z nożem do steków ze stali szlachetnej - 4 szt. (Spaten)

Produkt jest dostępny
155,00 zł

Materiał: stal chromowoniklowa 18/10

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie produkty marki Hefra ze stali nierdzewnej objęte są wieczystą gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • łyżka obiadowa – 1 sztuka (dł. 17,2 cm)
  • widelec obiadowy – 1 sztuka (dł. 18,1 cm)
  • nóż do steków – 1 sztuka (dł. 22,1 cm)
  • łyżeczka do herbaty – 1 sztuka (dł. 14,4 cm)

Klasycznie wyprofilowany trzonek zakończony jest nasadą w kształt tzw. skrzypiec, nadający sztućcom wyrazistą i dostojną formę. Lekkie wysmuklenie trzonka osiągnięte jest dzięki rzeźbionym wzdłuż krawędzi cienkim liniom. Sztućce modelu Spaten to propozycja ponadczasowa, z powodzeniem komponująca się z każdą zastawą stołową, do której dobrana może być także galanteria stołowa Hefra. Sztućce wykonane są ręcznie z najwyższej jakości stali szlachetnej i wykończone na wysoki połysk.

Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce modelu Spaten to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel i srebro, a stal szlachetna, z której są wykonane, sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Podobne zestawy