+48 667 67 00 13
Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny
Posrebrzany świecznik pięcioramienny

Posrebrzany świecznik pięcioramienny

Produkt jest dostępny
2 275,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zawartość opakowania:

  • świecznik pięcioramienny (KO-0502) – 1 sztuka (H. 25,5 cm)

Czy jest coś piękniejszego, niż romantyczna kolacja przy świecach? Ciepłe płomienie odbijające się w chłodnym odcieniu wysokiej jakości srebra, zapewnią wyjątkową atmosferę nie tylko podczas posiłków. Platerowany srebrem próby 999, pięcioramienny świecznik Hefra to idealny dodatek do domu. Ręczne wykończenie i prosta, klasyczna forma zadadzą szyku w każdym wnętrzu. Galanteria Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Podobne zestawy