+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Srebrna cukiernica "Aleksandra" Srebrna cukiernica "Aleksandra"
Srebrna cukiernica "Aleksandra"

Posrebrzana cukiernica "Aleksandra", oksydowana

Produkt jest dostępny
1 490,00 zł
1 147,30 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Wykończenie: oksyda*

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zawartość opakowania:

  • cukiernica Aleksandra (KO-1602) – 1 sztuka (H. 14 cm; Ø 9 cm)

 

Marzysz o pięknej, dostojnej cukiernicy, która będzie nie tylko miejscem przechowywania cukru ale i dekoracją stołu? Cukiernica Hefry, model Aleksandra właśnie taka jest. Szlachetnie elegancka, bogato zdobiona, zwieńczona koroną.
To biżuteria stołu i galanteria w jednym. Spraw sobie i swoim domownikom przyjemność. Spraw radość tym, których obdarujesz taką właśnie cukiernicą.

Galanteria Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Podobne zestawy