+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka" Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka" Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka" Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka" Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka" Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka"
Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka"
 oksydowane - 6 szt.

Komplet posrebrzanych obrączek do serwetek "Truskawka", oksydowane - 6 szt.

Produkt jest dostępny
1 330,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Gwarancja: Wszystkie platerowane produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zawartość opakowania:

  • obrączka do serwetek owalna – 6 sztuk (H. 3,8 cm)

 

Obrączki do serwetek umieszczane są w trwałym i eleganckim opakowaniu, chroniącym przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając im wyjątkową prezencję.

Galanteria Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Galanteria marki Hefra posiada walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - jest odpowiednia do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonana z niego galanteria rekomendowana jest także dla dzieci.  

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Podobne zestawy