+48 667 67 00 13
Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny Posrebrzany świecznik pięcioramienny
Posrebrzany świecznik pięcioramienny

Posrebrzany świecznik pięcioramienny

Produkt jest dostępny
958,99 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zawartość opakowania:

  • świecznik pięcioramienny (KO-0502) – 1 sztuka (H. 25,5 cm)

Czy jest coś piękniejszego, niż romantyczna kolacja przy świecach? Ciepłe płomienie odbijające się w chłodnym odcieniu wysokiej jakości srebra, zapewnią wyjątkową atmosferę nie tylko podczas posiłków. Platerowany srebrem próby 999, pięcioramienny świecznik Hefra to idealny dodatek do domu. Ręczne wykończenie i prosta, klasyczna forma zadadzą szyku w każdym wnętrzu. Galanteria Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Podobne zestawy