+48 667 67 00 13
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.

Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. (Romański)

Produkt jest dostępny
230,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • nóż do masła – 1 sztuka (dł. 20,3 cm)
  • nóż do sera – 1 sztuka (dł. 20,8 cm)

 

Pokryte zdobieniami sztućce modelu Romańskiego prezentują niezwykłą kompozycję w duchu renesansowej, romantycznej estetyki. Zestaw noże do sera i masła doskonale uzupełniają komplet sztućców serwingowych, mogą również być samodzielnym dodatkiem do zastawy stołowej, której dodadzą elegancji i dostojności. 

Dostępne również w pełnych zestawach obiadowych wykonanych ze srebra lub platerowanego srebra w wersji wykończonej oksydą lub na wysoki połysk. Dla tych bardziej wymagających proponujemy również zestawy sztućców serwingowych wykonanych z platerowanego srebra, dostępnych w wersji wykończonej oksydą lub w wersji wykończonej na wysoki połysk.

Noże do sera i masła umieszczane są w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Podobne zestawy