+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Emulsja z gąbką do czyszczenia sreber i platerów
Emulsja z gąbką do czyszczenia sreber i platerów

Emulsja z gąbką do czyszczenia sreber i platerów

Produkt na zamówienie
29,90 zł

W celu oczyszczenia i przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i posrebrzanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Śniedzenie srebra jest naturalnym procesem chemicznym - w wyniku kontaktu z zawartymi w powietrzu związkami siarki metal stopniowo ulega matowieniu i ciemnieniu. Usunięcie powstałych w ten sposób zanieczyszczeń ze srebrnej powłoki wymaga odpowiedniego środka czyszczącego, który zapewni skuteczne pozbycie się zabrudzeń bez ryzyka zarysowania powierzchni srebra. Specjalny środek firmy Poliboy doskonale sprawdzi się do czyszczenia zarówno sztućców pokrytych oksydą, jak i wykończonych na wysoki połysk.

Emulsja Poliboy jest ponadto bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla środowiska – zawarte w niej substancje są w pełni biodegradowalne.

Jego zastosowanie jest niezwykle proste – wystarczy rozprowadzić niewielką ilość emulsji na specjalnej gąbce dołączonej do buteleczki Poliboy i delikatnymi ruchami przetrzeć całą powierzchnię uprzednio umytych sztućców. Warto zwrócić uwagę na drobne detale i wyrzeźbione zdobienia, aby precyzyjnie oczyścić całą srebrną powłokę sztućców.

Po zakończonym czyszczeniu emulsją zalecamy ich umieszczenie w szczelnym, suchym i zaciemnionym miejscu - polecamy przechowywanie ich w oryginalnych opakowaniach typu flok lub kasetach drewnianych Hefra. Pozwoli to nie tylko na zabezpieczenie sztućców przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami, ale także na dłuższe zachowanie szlachetnego koloru srebra, zabezpieczając je przed przedwczesną utratą blasku.

Skład: <5% węglowodorów alifatycznych, niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe (limonen, cytronellol, linalool), 2,2-dibromo-3-nitrilopropionamid i lakiery, wosk karnauba.

Zawiera 1-oktadekanotiol.

Może wywoływać reakcje alergiczne.

Pojemność - 200 ml

 

Podobne zestawy