+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Posrebrzana miarka do kawy Posrebrzana miarka do kawy Posrebrzana miarka do kawy
Posrebrzana miarka do kawy

Posrebrzana miarka do kawy

Produkt jest dostępny
320,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie:

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • miarka do kawy – 1 sztuka (dł. 13,5 cm)

Posrebrzana łyżeczka-miarka HEFRY to coś dla miłośników kawy. Profesjonalnie parzonej kawy, gdzie liczy się dokładnie odmierzona jej ilość, która zostanie zaparzona.

HEFRA udowadnia, że miarka może być, pięknym i estetycznym sztućcem w codziennym użytkowaniu. A model Rapsodia sprawia, że to produkt nie tylko piękny, ale i z długą historią o szlachetnym, ręcznym wykonaniu.

Miarka do kawy umieszczana jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając jej wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Podobne zestawy