+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast
Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast
 oksydowany - 6 szt.

Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast, oksydowany - 6 szt. (Carmen)

Produkt jest dostępny
1 020,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • widelec do ciasta – 6 sztuk (dł. 14,8 cm)

Jeden z najbardziej ozdobnych modeli sztućców marki Hefra – kolekcja Carmen zaskakuje niepowtarzalną kompozycją wyrafinowanych ornamentów pokrywających platerowane najwyższej próby srebrem trzonki. Barokowa forma bujnie dekoracyjnych sztućców nadaje iście królewski charakter sztućcom, które uświetnią każdą zastawę stołową. Wykonywane są ręcznie według tradycyjnego wzoru i tradycji Warszawskiej Fabryki Platerów. Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce modelu Carmen to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Podobne zestawy