+48 667 67 00 13
Zestaw posrebrzanych łyżeczek do kawy Zestaw posrebrzanych łyżeczek do kawy Zestaw posrebrzanych łyżeczek do kawy
Zestaw posrebrzanych łyżeczek do kawy
 oksydowany - 6 szt.

Zestaw posrebrzanych łyżeczek do kawy, oksydowany - 6 szt. (Carmen)

Produkt jest dostępny
257,00 zł
205,60 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • łyżeczka do kawy – 6 sztuk (dł. 10,8 cm)

 

Sztućce Hefra modelu Carmen to idealna kompozycja doskonale dobranych i wykonanych zdobień, pełnych dynamicznych linii w duchu iście barokowej i bujnej dekoracyjności. Na komplet składa się sześć łyżeczek do kawy, pasujące do prostej, stonowanej zastawy stołowej, której nadadzą uroczystego charakteru i z którą dopełnią wyjątkową estetyczną kompozycję. Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce modelu Carmen to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Podobne zestawy