+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt.

Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła, oksydowany - 2 szt. (Wschodni)

Produkt jest dostępny
470,00 zł
361,90 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • nóż do masła – 1 sztuka (dł. 20,3 cm)
  • nóż do sera – 1 sztuka (dł. 20,8 cm)

Noże do sera i masła umieszczane są w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.