+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana
Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana
Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana
Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana
Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana

Posrebrzana łopatka do tortu, oksydowana (Wschodni)

Produkt jest dostępny
650,00 zł
500,50 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • łopatka do tortu – 1 sztuka (dł. 23,9 cm)

 

Zarysowany w geometryczny kształt prostokątnej listewki trzonek pokryty jest wzdłuż boków intensywnym, bogatym ornamentem z lekkimi wariacjami kwiatowymi. Kompozycję przełamuje cienki gładki pasek przebiegający przez środek trzonka, nadając mu bardziej stonowany, dystyngowany charakter. Łopatka do tortu modelu Wschodniego doskonale sprawdzi się w połączeniu z także bardziej dekoracyjną zastawą stołową.

Łopatka do tortu umieszczana jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając jej wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.