+48 667 67 00 13
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany
Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany

Posrebrzany czerpak do sosu, oksydowany (Wschodni)

Produkt jest dostępny
745,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem  produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • czerpak do sosu – 1 sztuka (dł. 16 cm)

Wyszukany wzór przełamany prostą formą klasycznej linii trzonka wyróżniają sztućce modelu Wschodniego, wykonanych z najwyższej jakości i próby platerowanego srebra. Pojedynczy czerpak do sosu uzupełni zestaw sztućców stołowych i środka stołu, dla pełnej, jednolitej i wytwornej kolekcji plater. Czerpak do sosu umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia jego detale, nadając mu wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.