+48 667 67 00 13
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.
Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt.

Zestaw posrebrzanych sztućców do sera i masła - 2 szt. (Wschodni)

Produkt jest dostępny
470,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Zestaw sztućców:

  • nóż do masła – 1 sztuka (dł. 20,3 cm)
  • nóż do sera – 1 sztuka (dł. 20,8 cm)

 

Noże do masła i sera dostępne są w wersji pojedynczego zestawu lub w kompletach obiadowych – zestaw srebrny w drewnianej kasecie, zestaw posrebrzany wykończony oksydą, zestaw posrebrzany wykończony na wysoki połysk, zestaw ze stali szlachetnej, oraz w kompletach sztućców serwingowych – zestaw posrebrzany wykończony oksydą, zestaw posrebrzany wykończony na wysoki połysk, lub zestaw ze stali szlachetnej.

Noże do sera i masła umieszczane są w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając im wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.