+48 667 67 00 13
Posrebrzana łyżeczka do cukru Posrebrzana łyżeczka do cukru Posrebrzana łyżeczka do cukru Posrebrzana łyżeczka do cukru
Posrebrzana łyżeczka do cukru
Posrebrzana łyżeczka do cukru
Posrebrzana łyżeczka do cukru
Posrebrzana łyżeczka do cukru

Posrebrzana łyżeczka do cukru (Wschodni)

Produkt jest dostępny
150,00 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • łyżeczka do cukru – 1 sztuka (dł. 14,5 cm)

Łyżeczka do cukru zaproponowana jest w wersji pojedynczej, dostępna jest również w zestawach tego samego modelu: w komplecie łyżeczek wykonanych ze stali szlachetnej lub posrebrzanych w wersji wykończonej oksydą lub na wysoki połysk, oraz w komplecie deserowym do ciast wykonanym ze stali szlachetnej lub posrebrzanym w wersji wykończonej oksydą lub na wysoki połysk.

Łyżeczka do cukru umieszczana jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając jej wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.