+48 667 67 00 13   | +48 667 900 581 (Salon Warszawa)
Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu
Posrebrzany czerpak do sosu

Posrebrzany czerpak do sosu (Wschodni)

Produkt jest dostępny
745,00 zł
573,65 zł

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • czerpak do sosu – 1 sztuka (dł. 16 cm)

Wykonany z platerowanego srebra i wykończony na wysoki połysk czerpak do sosu podkreśli swoją elegancją wykwintny charakter każdego dania, uzupełniając wrażenia kulinarne o niepowtarzalne walory wizualne. Wzór modelu Wschodniego wyróżnia się niepowtarzalnym szykiem i oryginalnym zdobieniem, z niuansem etnicznej, bogatej stylistyki. Czerpak do sosu umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia jego detale, nadając mu wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.