+48 667 67 00 13
Niezapomniany prezent

Niezapomniany prezent

Stućce to podstawa

Podarunek dla nowożeńców powinien być zarówno praktyczny, jak i sentymentalny. Srebrna zastawa stołowa – sztućce lub galanteria, mogą być takim prezentem. Piękna zastawa to nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim najlepszy powód do celebrowania wspólnych posiłków. Znalezienie czasu na wspólne zasiadanie do stołu, to nie tylko przyjemna, ale bardzo ważna tradycja dla nowo powstałej rodziny. Zastawę stołową HEFRY możemy nazwać „klasyczną elegancją zamknięta w ponadczasowej srebrnej oprawie”. Oferta HEFRY to prawdziwa biżuteria stołu, dzięki której możemy wspominać ślub, wesele i z całą pewnością bliskich, którzy zadbali o piękną oprawę w postaci takich prezentów.

Galanteria na stół

Nie musimy ograniczać się do kompletu sztućców, możemy również wybrać elementy na tzw. „specjalne okazje”. Według polskiej tradycji najważniejszy jest środek stołu, dlatego równie dobrym prezentem będą pięknie zdobione patery, eleganckie cukiernice czy świeczniki. HEFRA to ręczne rzemiosło, klasyczne, ponadczasowe wzornictwo. Proces produkcji opiera się na wieloletniej tradycji wspartej nowoczesną technologią, dzięki czemu mamy gwarancję niezwykłej trwałości zastawy. Możemy również zadbać o osobisty akcent, grawerując dedykację dla młodej pary. Elementy galanterii stołowej to również ciekawa propozycja na kolejne okazje, dzięki ponadczasowemu stylowi HEFRY mamy pewność, że następne dodatki będą doskonale współgrały z resztą zastawy.

Nie tylko od wielkiego święta.

Z HEFRĄ łatwo zwyczajny wspólny wieczór, przemienić w wykwintną romantyczną kolację przy blasku świec. Wyobraźmy sobie najprostsze danie, jednak podane w elegancki sposób, od razu lepiej smakuje, prawda? Nowożeńcy, którzy zaczynają budować wspólną przyszłość szczególnie często podejmują gości lub organizują bardziej kameralne spotkania. Na pewno w takich momentach będą zadowoleni, jeśli będą mogli pokazać gościom, że ich wizyta to dla nich miłe święto. Nie tylko strojem, ale także sposobem nakrycia stołu możemy okazać innym szacunek i radość ze spotkania. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent, który może tak samo służyć romantycznym kolacjom jak i uczestniczyć w najważniejszych rodzinnych uroczystościach. HEFRA to jedyny polski producent, którego wyroby wykonywane są w całości ze srebra, platerowanych srebrem i ze stali nierdzewnej. To ekskluzywne wyroby, zdobiące wykwintne uroczystości, które mogą znaleźć się w naszym domu. Kto nam zabroni poczuć się luksusowo w czasie kawy z koleżanką, wizyty rodziców, czy podczas zwykłego codziennego obiadu. Wesele to dopiero początek wspólnej drogi młodej pary. Warto zadbać, aby nowożeńcy wrócili do wspólnego domu z piękną pamiątką, która zostanie w rodzinie na długie lata…