+48 667 67 00 13
Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni
Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni
Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni
Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni
Łyżka wazowa ze stali szlachetnej - model wschodni

Łyżka wazowa ze stali szlachetnej (Wschodni)

Produkt jest dostępny
150,00 zł

Materiał: stal chromowoniklowa 18/10

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie typu flok

Gwarancja: Wszystkie produkty marki Hefra ze stali nierdzewnej objęte są wieczystą gwarancją.

 

Opakowanie zawiera:

  • łyżka wazowa – 1 sztuka (dł. 31,6 cm)

 

Definiujące model Wschodni sztućców Hefra misterne ornamenty przeplatają się w dynamicznej kompozycji zdobienia przełamanego prostą i gładką listewką przebiegającą przez środek trzonka. Sztućce stołowe i serwingowe tej kolekcji to propozycja dla najbardziej wymagających koneserów wyrobów platerowych. Do kolekcji modelu Wschodniego należy także łyżka wazowa, dostępna w wersji pojedynczej lub w zestawach obiadowych – zestaw srebrny w drewnianej kasecie, zestaw posrebrzany wykończony oksydą, zestaw posrebrzany wykończony na wysoki połysk, zestaw ze stali szlachetnej.

Łyżka wazowa umieszczana jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowana wnęka uwydatnia detale, nadając jej wyjątkową prezencję.

Sztućce Hefra to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel i srebro, a stal szlachetna, z której są wykonane, sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.  

Każdy produkt Hefra może zostać na życzenie Klienta opatrzony wybranym i dedykowanym grawerem.

Podobne zestawy