hefra

Praca w Hefra

Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A. to firma o blisko 200-letniej tradycji. Jesteśmy jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej. Pracując u nas zyskujesz możliwość podnoszenia swoich umiejętności, tworzenia pięknych polskich produktów i gwarancję pracy w miłej, rodzinnej atmosferze.

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych i wysoce zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Ślusarz-Lutowacz

Będziesz odpowiedzialny za:

- Przygotowanie materiału, z którego powstają nasze produkty – m.in. do lutowanie, toczenie, szlifowanie, piłowanie.

- Obróbka materiału OH18N10, M-63, MO-58, Ag

- Lutowanie elementów (za pomocą palnika, propanu)

- Wytrawianie materiału po lutowaniu

- Wyrównanie lutowanego materiału

- Kontrolę jakości wykonanych wyrobów

- Montaż, dopasowanie do siebie wykonanych elementów

- Cechowanie produktów

Nasze oczekiwania:

- Znajomość narzędzi pomiarowych

- Umiejętność obsługi frezarki

- Doświadczenie w lutowaniu, stali nierdzewnej, mosiądzu oraz srebra

- Zręczność

- Dokładność

- Dbałość o wykonywane zadania

- Mile widziana umiejętność obsługi tokarki uniwersalnej

- Zaangażowanie

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Pełen etat

- Godziny pracy 07:00 – 15:00

- Przyjazną atmosferę w pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : sekretariat@hefra.pl lub dostarczenie do siedziby Firmy przy ulicy Żeglarskiej 8 (proszę pozostawić CV na ochronie)

Sklep internetowy Shoper.pl